BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

88. Sriubu Dieta

 Sriubu Dieta

Pagrindai: sriubinės dietos principai yra labai nesudėtingi. Verdama neriebi, bet maistinga daržovių sriuba, kuri valgoma visą dieną be duonos ir nedidelėmis porcijomis (6-7 kartus per dieną). Kitą dieną dėl įvairovės galima virti kitokią sriubą. Tinka bet kokios daržovės – kopūstai, morkos, svogūnai, burokai ir kt. (išskyrus bulves). Laikantis šios dietos negalima vartoti jokių alkoholinių gėrimų, nes tai sutrikdys riebalų šalinimo iš organizmo procesą. Alkoholį leidžiama gerti tik praėjus 24 valandoms po dietos laikymosi pabaigos.


Poveikis: Lengvų daržovių sriubų, skirtų lieknėti, idėja jau reklamuota visame pasaulyje. Dėl savo sudėties tokios sriubos yra akivaizdus lieknumo garantas. Galite gaminti bet kokią sriubą, kokios tik užsigeis širdis: barščius, kopūstienę, morkienę, svogūnienę. Dažniausiai verdant šias sriubas naudojamos skirtingos daržovės ir prieskoniai, kurie po savaitės be ypatingų sunkumų padės numesti iki 4 kg. Šių sriubų kaloringumas yra labai žemas, ir kiek jų bevalgytumėte, tikrai nesustorėsite. Lėkštėje sriubos būna vos 35 kcal.

Trūkumai: Sriubinėje dietoje yra nedaug sudėtingų angliavandenių, baltymų, vitaminų ir mineralų, todėl jų laikytis derėtų ne ilgiau nei vieną savaitę (o geriau – vos kelias dienas), po to būtina bent dvi savaites maitintis normaliai, bet nepersivalgyti, kitaip vėl greitai susigrąžinsite numestą svorį. Tokias dietas galima rekomenduoti tik suaugusiems asmenims, jos kategoriškai draudžiamos vaikams ir paaugliams.

Rodyk draugams

Rašyti komentarą